1 місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика!

Уся університетська спільнота вітає із перемогою у ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти студентку студентку 11-у групи Навчально-наукового інституту філології та історії Ангеліну Москаленко, а також її наукових керівників — викладачів кафедри української мови, літератури та методики навчання Баранник Наталію Олексіївну та Холявко Ірину Вікторівну.

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мрії та надихати інших на перемоги й здобутки.

Довідково. Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За ухвалою Ліги українських меценатів, конкурсу надано ім’я Петра Яцика, а його дочка Люба стала почесним головою конкурсу.