Рада стейкхолдерів

Рішенням вченої ради Навчально-наукового інституту філології та історії (протокол №5 від 23 червня 2022 року) затверджено оновлену раду стейкхолдерів інституту:

  1. Маринченко Едуард Олексійович, директор Глухівської ЗОШ № 3, учитель історії вищої категорії, член ученої ради Навчально-наукового інституту філології та історії, голова ради стейкхолдерів.
  2. Біла Інна Павлівна, викладач філологічних дисциплін, заступник директора з практичної підготовки Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського, завідувач навчально-виробничих практик, випускниця філологічного факультету Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  3. Буцик Олена Вікторівна, учитель англійської мови ІІ категорії Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради Сумської області, випускниця філологічного факультету Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  4. Гордійчук Оксана Володимирівна, директор Козлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Шаргородської міської ради, Жмеринського району, Вінницької області.
  5. Горох Наталія Василівна, заступник директора ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ».
  6. Гурець Елла Анатоліївна, директор Глухівського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4, учитель початкових класів вищої категорії.
  7. Давиденко Наталія Олександрівна, директор Глухівської ЗОШ № 2 Глухівської міської ради.
  8. Ілляшенко Ірина Миколаївна, директор Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша.
  9. Коцур Віталій Вікторович,  доктор історичних наук, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування, в.о. ректора Університета Григорія Сковороди в Переяславі.
  10. Курган Олена Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Глухівської ЗОШ № 6, учитель української мови та літератури вищої категорії.
  11. Левік Тетяна Петрівна, вчитель англійської мови першої категорії Глухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3.
  12. Лук’яненко Вікторія Анатоліївна, завідувач Глобинської гімназії №4 імені Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко (філія Глобинського ліцею №5 Глобинської міської ради.
  13. Мошик Ірина Вікторівна, генеральний директор Національного заповідника «Глухів», кандидат історичних наук, старший науковий співробітник.
  14. Поберецька Вікторія Василівна, доктор філософії, викладач філологічних дисциплін, голова циклової комісії керівників науково-дослідних робіт студентів і ліцеїстів, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», випускниця філологічного факультету Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  15. Реброва Наталія Борисівна, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України.
  16. Шаматріна Ірина Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа I-III ступенів», випускниця факультету філології та історії, спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література).
  17. Шевченко Юлія Володимирівна, учитель англійської мови вищої категорії, старший вчитель Глухівської ЗОШ №1.
  18. Мінченко Марина Василівна, аспірантка Навчально-наукового інституту філології та історії, голова Ради Наукового товариства молодих учених, студентів, аспірантів, докторантів.
  19. Бандурова Ірина Олександрівна, здобувач освіти 61-У групи Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  20. Горох Ігор Миколайович, здобувач освіти 32-А групи Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  21. Мелешко Лілія Олександрівна, здобувач освіти 62-А групи Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  22. Митько Вікторія Миколаївна, здобувач освіти 23-У групи Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  23. Зенченко Антон Віталійович, здобувач освіти 24-І групи Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Презентація ОП Середня освіта (Мова і література (англійська)) завідувача кафедри іноземних мов і методики викладання кандидата педагогічних наук, доцента Ольги МІЛЮТІНОЇ

Презентація завідувача кафедри історії, правонавства та методики навчання доктора педагогічних наук Андрія Гриценка

9 листопада 2021 року відбулося чергове засідання ради стейкхолдерів ННІ філології та історії Глухівського НПУ ім. О.Довженка

Засідання розпочала директор Навчально-наукового інституту філології та історії к.іст.н, доц. Олена Чумаченко.

Під час засідання виступив завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання, д.пед.н. Андрій Гриценко, який повідомив про початок набору на курси підвищення кваліфікації за програмою “Упровадження модельних навчальних програм НУШ для ефективного функціонування базової середньої освіти: – громадянська та історична освітня галузь; – соціальна та здоров’язбережувальна освітня галузь” на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Завідувач кафедри іноземних мов та методики викладання к.пед.н., доц. Ольга Мілютіна представила на обговорення ОП “Мова і література (англійська)) ОС “Бакалавр”, акредитація якої розпочалася цього року.

19
3 1
14
15

Рада стейкхолдерів затверджена вченою радою Навчально-наукового інституту філології та історії, протокол № 7 від 28 серпня 2021 року

  1. Маринченко Едуард Олексійович, директор Глухівської ЗОШ № 3, учитель історії вищої категорії, член ученої ради Навчально-наукового інституту філології та історії, голова ради стейкхолдерів
  2. Гордійчук Оксана Володимирівна, директор Козлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Шаргородської міської ради, Жмеринського району, Вінницької області
  3. Горох Наталія Василівна, заступник директора ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ»
  4. Гурець Елла Анатоліївна, директор Глухівського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4, учитель початкових класів вищої категорії;
  5. Ілляшенко Ірина Миколаївна, директор Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша
  6. Коцур Віталій Вікторович доктор історичних наук, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування, в.о. ректора Університета Григорія Сковороди в Переяславі
  7. Курган Олена Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Глухівської ЗОШ № 6, учитель української мови та літератури вищої категорії
  8. Левік Тетяна Петрівна, вчитель англійської мови першої категорії Глухівської загальноосвітньої школа I-III ступенів № 3
  9. Лук’яненко Вікторія Анатоліївна, завідувач Глобинської гімназії №4 імені Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко (філія Глобинського ліцею №5 Глобинської міської ради
  10. Мошик Ірина Вікторівна, генеральний директор Національного  заповідника «Глухів», кандидат історичних наук, старший науковий  співробітник
  11. Реброва Наталія Борисівна, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника “Гетьманська столиця”, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України
  12. Шаматріна Ірина Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради “Шалигинська загальноосвітня школа I-III ступенів”, випускниця факультету філології та історії, спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література)
  13. Шевченко Юлія Володимирівна, учитель англійської мови вищої категорії, старший вчитель Глухівської ЗОШ №1
  14. Мінченко Марина Василівна, аспірантка Навчально-наукового інституту філології та історії, голова Ради Наукового товариства молодих учених, студентів, аспірантів, докторантів.
  15. Лисиця Поліна Павлівна, студентка 42-А групи Навчально-наукового інституту філології та історії.
  16. Мелешко Лілія Олександрівна, студентка 62-А групи Навчально-наукового інституту філології та історії.
  17. Зенченко Антон Віталійович, студент 24-І групи Навчально-наукового інституту філології та історії.
  18. Песяк Інна Ігорівна, студентка 43-У групи Навчально-наукового інституту філології та історії.