Наші випускники

Випускники спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова і література)

Шевченко Юлія Володимирівна

Вчитель вищої категорії Глухівської загальноосвітньої школи l-ІІІ ступенів №1, старший вчитель. Закінчила у 2002 році Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергеєва-Ценського, факультет початкової освіти, кваліфікація: вчитель початкових класів, вчитель іноземної мови (англійської)

Левік Тетяна Петрівна

Вчитель англійської мови Глухівської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №3, старший вчитель. ФОП “Study Island”

Kochubei
Кочубей Наталія Павлівна

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. У 2012 році закінчила аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю 13.00.02 – теорія і методика навчання: германські мови. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Методика інтерактивного навчання англійського діалогічного мовлення молодших школярів” у Київському національному лінгвістичному університеті. Автор підручників для навчання дітей англійської мови.

Заремська Іванна Мечиславівна

Кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Із 2009 року працює викладачем у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. У 2010-2013 рр. навчалась в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Світлана Задорожна ((Максимчук-Макаренко)

Кандидат філологічних наук. Навчалась в аспірантурі Глухівського НПУ ім. О. Довженка у 2013-2016 роках. Захистила кандидатське дослідження в національному університеті ім. М. Драгоманова (Київ) за спеціальністю 13.01.01 – Українська література. Тема дисертації: “Типологія жіночих образів у літературній спадщині Олександра Довженка”.

Дудукова Світлана Володимирівна

Завідувачка сектору стандартизації продукції льону і конопель Інституту луб’яних культур НААН. Закінчила у 2002 році Глухівський державний педагогічний університет, факультет початкової освіти, кваліфікація – вчитель початкових класів, вчитель іноземної мови (англійської).

Пилипенко (Самойленко) Тетяна Петрівна

Вчитель англійської мови в КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ім. Берестовського. Учитель вищої категорії. У 2001 році закінчила Глухівський ДПУ за спеціальністю вчитель початкових класів та англійської мови.

Мєшкова Ольга Степанівна

Вчитель вищої категорії, вчитель початкових класів у Глухівській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №2.
Закінчила у 2003р. Глухівський державний педагогічний університет, кваліфікація:вчитель початкових класів,вчитель  мови(англійської) у початкових класах.

Павлова Алла Анатоліївна

Вчитель англійської мови ІІ категорії  Глухівської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №6. Закінчила у 2005 році  Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури.

Кардашова Наталія Валеріївна

Вчитель англійської мови у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6. Закінчила у 2006 філологічний факультет Глухівського державного педагогічного університету, кваліфікація: вчитель української мови і літератури та мови і літератури (англійська).

Михайленко Оксана

Вчитель англійської мови в Полошківському НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Третьяк Наталія

Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури у КЛПЗ СОР «ШОДПС» (2009-2020 рр.), з 2020 – учитель англійської мови у Шосткинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8.

Нечипоренко Тетяна

Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури у Коршачинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Білопільського району Сумської області (2009-2019 рр.). Із 2019 року переведена до Річківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», а нині – Річківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Річківська ОТГ Сумського району. Сумської області).

Олійник Юлія

Вчитель англійської мови у Красилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, нині – Красилівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 2012 року.

Піскун Тетяна

Вчитель англійської мови у Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (2009-2021 рр.). Нині – головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради.

Сергієнко Людмила

Вчитель англійської мови у Броварському навчально-виховному комплексі після закінчення Глухівського НПУ ім. О. Довженка у 2009 р. Педагогічне кредо: «Найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у відносинах із учнями, їхніми батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення». 

Лагута Оксана

Вчитель у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6, обожнює свою роботу і дітей. Призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

Курган Дар’я

Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури у Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою (із 2009 року).

Дзекелев Роман Євгенійович

Вчитель англійської мови у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3. У 2012 році закінчив Навчально-науковий інститут гуманітарної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за фахом “Вчитель української мови, української мови, англійської мови та зарубіжної літератури”

Гурець Андрій Васильович

Асистент кафедри української мови та літератури, методик викладання (після випуску), спеціаліст Молодіжного центру виховного відділу (до 2018 р.) Нині – менеджер проєктів Департаменту заходів Одеської кіностудії. У 2012 році закінчив Навчально-науковий інститут гуманітарної освіти Глухівського НПУ ім.О.Довженка, спеціальність – Українська мова і література. Мова і література (англійська).

Зубар Катерина Сергіївна

Вчитель англійської та німецькой мов  Шосткинськой спеціалізованої школи I ступеня № 13. Закінчила у 2016 році Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської (німецької) мови та зарубіжної літератури.

Самоха Катерина Федорівна

Вчитель англійської мови ІІ категорії, секретар педагогічного об’єднання класних керівників школи та класний керівник 6-Д класу закладу загальної середньої освіти №281 міста Києва, Святошинського району. У 2016 р. закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка та здобула ступінь бакалавра за напрямком підготовки Філологія (Англійська мова) здобула кваліфікацію вчитель англійської мови та світової літератури. У 2017 р. одержала диплом спеціаліста і здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст спеціальність 014 Середня освіта спеціалізація 014.02 Середня освіта  (Мова і література (Англійська)) професійна кваліфікація вчитель англійської мови, світової літератури та другої іноземної мови (німецької).

Мироненко Олена Олександрівна

Вчитель англійської мови КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. У грудні 2018 закінчила магістратуру Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Тема магістерської роботи «Інтерактивний підхід у навчанні англійської мови учнів старшого шкільного віку».

Бабаскіна Ірина

Викладач онлайн курсу англійської мови, у 2020 році реалізувала проєкт із самостійного вивчення турецької мови (YouTube канал). У 2019 році була учасницею програми міжнародного обміну студентами Erasmus+ (Туреччина). Закінчила Глухівський національний педагогічний університету імені Олександра Довженка за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) у 2019 році.

Щербакова Дана Костянтинівна

Керівник департаменту міжнародних зв’язків, головний методист та викладач англійської мови Київської Академії перукарського мистецтва.  Закінчила Глухівський національний педагогічний університет у 2019 році за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), кваліфікація: викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Прохоренко Ольга Олексіївна

Асистент учителя та учитель англійської мови у Комунальній установі “Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25”. У 2019 р. закінчила Глухівській національній педагогічний університет ім. О. Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та зарубіжної літератури.

Саєнко Ангеліна Олександрівна

Педагог-організатор Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Закінчила у 2018 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури (ОС «Бакалавр»), у 2019 році здобула освітній ступінь «Магістр».

Радченко Олена Вадимівна

Вчитель, керівник гуртка англійської мови ФОП Левік Т.П. «Острів знань». Закінчила у 2018 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури (ОС «Бакалавр»), у 2019 році здобула освітній ступінь «Магістр».

Тропак Дар’я Вікторівна

Вчитель зарубіжної літератури Конотопської санаторної школи-інтернату. Закінчила у 2018 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури (ОС «Бакалавр»), у 2019 році здобула освітній ступінь «Магістр».

Станицька Катерина Сергіївна

Старший лаборант, викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Здобула освітній ступінь «Бакалавр» на базі факультету філології та історії за фахом Філологія (Мова і література (Англійська)) у 2018 році з присвоєнням кваліфікації: вчитель англійської мови та світової літератури, та освітній ступінь «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Мова і література (англійська))» у 2019 році, кваліфікація: магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Подвезько Олена Миколаївна

Соціальний педагог Ворожбянської НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, с. Ворожба Лебединського району. Закінчила у 2019 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, факультет філології та історії.

Мірошниченко Катерина Володимирівна

IT-рекрутер. Закінчила у 2020 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Горинюк Наталія Павлівна

Вчитель англійської мови у Козлівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вінницької області. У 2020 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії, кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Бугай Владислав Миколайович

Контент-менеджер новинного Telegram-каналу “OWL News”. Закінчив у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти, викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Шкірко Олександра Юріївна

Вчитель, спеціаліст другої категорії Глобинської філії “ЗОШ І-ІІ ступенів імені Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко №4” Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Закінчила у 2020 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти, викладач англійської мови та світової літератури, соціальний педагог у закладах освіти.

Руденко Наталія Сергіївна

Вчитель початкових класів, ЗОШ І-ІІІ ступенів №150 м. Києва. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за спеціальністю Середня освіта (Мова і література(англійська)), кваліфікація: Магістр із середньої освіти, викладач англійської мови та світової літератури. соціальний педагог у закладах освіти.

Огородник Анна Андріївна

Вихователь Конотопської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Трохименко Ольга Володимирівна

Секретар Глухівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №6. Закінчила у 2020 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, факультет філології та історії за ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти.

Мелешко Лілія Олександрівна

Молодий спеціаліст (вчитель) КЗ «Есманська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Закінчила у 2021 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Науково-навчальний інститут філології та історії, кваліфікація: вчитель англійської мови та світової літератури, другої іноземної мови (німецької).