Обов’язки студента щодо військового обліку

До уваги студентів, які є військовозобов’язаними або призовниками:

1.      Військовозобов’язані студенти та призовники зобов’язані ознайомитися і дотримуватися Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних (постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487).

2.     Зарахування на військовий облік за місцем навчання в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка здійснюється у відділі кадрів на підставі поданих під час вступу (поновлення на навчання) військово-облікових документів (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення замість військового квитка). Військові документи мають бути актуальні!

3.     Згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів університет збирає такі дані про призовників та військовозобов’язаних студентів (див. додаток 5). Університет надсилає у семиденний строк з дня видання наказу про зарахування, відрахування із закладу освіти до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки повідомлення про зміну облікових даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 4).

4.  Відповідно до статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” студенти, які навчаються за денною / дуальною формами навчання НЕ підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

Проте, у разі зміни місця проживання у період воєнного стану (незалежно від місця реєстрації) у осіб чоловічої статі віком 18-60 років – може виникнути необхідність стати на облік до місцевого ТЦК та СП за місцем нового перебування та надати їм довідку Ф-20 про статус студента.
У разі потреби такої довідки   заповнюйте ФОРМУ.

Для отримання довідки Вам потрібно заповнити всі обов’язкові поля форми та звернутися до відділу кадрів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

У разі неправильного заповнення форми довідка надана не буде.