Кураторська година до Дня Матері зі здобувачами освіти ОПП «Середня освіта (Українська мова і література)»

До Дня Матері викладачами кафедри української мови, літератури та методики навчання проведено кураторську годину зі здобувачами освіти ОПП «Середня освіта (Українська мова і література)», присвячену вшануванню найдорожчої людини у світі – матері.

В Україні, як і в багатьох інших країнах світу, відзначають свято матері у другу неділю травня.

Цьогоріч – 12 травня. Під час заходу студенти згадали історію створення цього свята, дізналися про традиції  його святкування в різних країнах світу. Здобувачі освіти підготували зворушливі розповіді про своїх матусь, поділилися цікавими історіями з дитинства.

Неймовірно тепла та зворушлива зустріч нагадала про те, що любов та увагу до найріднішої людини потрібно виявляти не лише у святкові дні. Важливо цінувати своїх мам, дбати та піклуватися про них щодня!

Наталія Медвідь, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання