Використання онлайн ресурсів у підготовці та проведенні уроків англійської мови в умовах НУШ: корисні поради від практикуючого вчителя

26 вересня 2024 студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) та всі зацікавлені мали можливість долучитися до гостьової лекції випускниці філологічного факультету, вчителя англійської мови Шосткинської гімназії Буцик Олени Вікторівни з теми «Використання онлайн ресурсів у підготовці та проведенні уроків англійської мови в умовах НУШ».
Присутні переглянули тематичну презентацію та ознайомилися з особливостями роботи учнів гімназії в умовах онлайн навчання. Вчителька поділилася багатим досвідом роботи з численними інтернет ресурсами для підвищення результативності опанування учнями різних аспектів та видів мовленнєвої діяльності з англійської мови.
Вдячна аудиторія жваво долучилася до обговорення прослуханої лекції, оскільки представлені матеріали виявилися цікавими та корисними.
Переглянути запис зустрічі можна за посиланням: