Педагогічна практика у закладах фахової передвищої освіти для здобувачів магістратури

Педагогічна практика – важливий етап у підготовці здобувачів освіти освітньо- професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

23 вересня відбулись настановні конференції до Педагогічної практики у закладах фахової передвищої освіти і Науково-дослідницької практики з написання кваліфікаційної роботи (безвідривна) – заключного етапу професійної підготовки фахівців в Університеті, що сприяє формуванню особистого стилю викладання, обʼєктивній оцінці своїх можливостей, засвоєнню сучасних педагогічних технологій.

Викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання, консультанти із педагогіки і психології ознайомили здобувачів освіти з вимогами до педагогічної практики та обговорили критерії оцінювання.