Студентський директор ННІФІ Антон Зенченко взяв участь в Національному форумі органів студентського самоврядування

11 та 12 травня 2023 р. студенти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка:

Антон ЗЕНЧЕНКО – (3 курс ННІ філології та історії, 34-І група);

Арсен КОНОПЛЯ – (3 курс факультет дошкільної освіти, 32-ДО група) взяли участь в Національному форумі органів студентського самоврядування у співпраці з ГО “Українська асоціація студентів”, що проходив на базі Державного податкового університету в місті-герой Ірпіні.

ВІДКРИТТЯ ФОРУМУ (11 травня)?

⏺️ СЕРЕБРЯНСЬКИЙ Дмитро Миколайович – в.о. ректора Державного податкового університету;

⏺️ ГРИШИНА Юлія Миколаївна – народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради з освіти, науки та інновацій;

⏺️ КРЕМІНЬ Тарас Дмитрович – уповноважений із захисту державної мови;

⏺️ ФЕСЕНКО Лідія Сергіївна – член Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, старший програмний асистент МРІ;

⏺️ ПРІДЬМА Діана Василівна – голова молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації;

⏺️ ОСІНСЬКА Ольга Миколаївна – керівниця експертної групи з розвитку новітніх технологій та цифрових інновацій Міністерства цифрової трансформації;

⏺️ ПИЖОВ Олександр Михайлович – генеральний директор Директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки у 2022-2023 рр., проректор Національного університету фізичного виховання та спорту України;

⏺️ ІЛЬНИЦЬКА Олександра Ростиславівна – голова студентського парламенту Державного податкового університету;

⏺️ РАК Михайло – голова правління Української асоціації студентів;

⏺️ СПЕРКАЧ Наталія Анатоліївна – доцент ННІ права Державного податкового університету.

ПАНЕЛЬНІ ДИСКУСІЇ (12 травня)?

? тема №1: «Сучасний стан правового регулювання студентського самоврядування в Україні», виступ освітнього омбудсмена Сергія ГОРБАЧОВА;

?? тема №2: «Імплементація іноземного досвіду студентського самоврядування у вітчизняну практику»;

? тема №3: «Проблеми фінансування органів студентського самоврядування»;

? тема №4: «Роль студентського самоврядування у забезпеченні якості освіти в умовах воєнного стану»;

? тема №5: «Взаємодія студентського самоврядування з адміністрацією ЗВО та органами влади»;

? тема №6: «Ризики та перспективи студентського самоврядування в умовах онлайн-формату навчання».

ОДНА КРАЇНА / ДВА СВІТИ – екскурсія нескореним містом Ірпінь, засвідчує військові злочини, свавілля, катування, наругу над цивільними та інші ганебні вчинки росії, кладовище автомобілів забирає всі слова, – це невимовна біль та смуток, проїжджа частина на якій лежали сотні вбитих людей, – кривавий слід, що пітьмою постає в свідомості. Та попри все, на місці руйнувань – нові житлові масиви, серед згарищ розквітають квіточки, тут – вирує ЖИТТЯ. Ми не втомлюємося дякувати Збройним силам України за можливість навчатися, розвиватися, насолоджуватися такими моментами, пам‘ятаймо ХТО і якою ВИСОКОЮ ЦІНОЮ в цей час боронить нашу ДЕРЖАВУ! Шлях – тернистий, але ми вистоїмо!

Національний форум органів студентського самоврядування – інструмент консолідації, формування проактивної, амбітної, рішучої, свідомої молоді. Щиро дякуємо організатором даного івенту, з превеликим захватом спостерігали за концертною програмою Центру творчого розвитку та виховання студентів «Сузір’я» Університету фіскальної служби України – you are cool?

Віримо пророчим Шевченковим словам, знайомим кожному: “І на оновленій землі. Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі».

?ГЛУХІВ ♾️ ІРПІНЬ?