Клейменова Тетяна В’ячеславівна

klejmenova

Клейменова Тетяна В’ячеславівна, кандидат філологічних наук, старший викладач

У 2002 році закінчила Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури та українознавства. У 2003 році закінчила Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю«Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладач української мови та літератури.

У 2014 році закінчила аспірантуру Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (спеціальність 10.01.01 – українська література). Тема дисертації – «Поетика “вчительської” прози Марії Колцуняк та Івана Садового» (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор В. Ф. Погребенник). Дисертацію захищено 27 червня 2014 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.22 Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Автор понад 40 наукових публікацій, серед яких тези доповідей, статті, монографії у співавторстві («Advanced trends of the modern development of philology in European countries», 2019 р.; «Олександр Довженко в рецепції сучасної наукової думки», 2019 р.).

Нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2015 р.), подякою Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2019 р.), грамотою і подякою Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (2019 р.).

Коло наукових інтересів: українська література першої половини ХХст., поетика «вчительської» прози.

Профіль в  Google Академія.

Сертифікати за участь у наукових заходах:

2019 рік

Стажування: