Звітна конференція студентів-філологів за результатами навчально-залікової практики

21 березня 2024 року в ННІ Філології та історії відбулася підсумкова конференція за результатами навчально-залікової практики студентів 21-У групи денної форми навчання. Навчально-залікова практика є одним із важливих етапів підготовки майбутніх учителів-словесників до професійної педагогічної діяльності, на якому закладаються основи практичних умінь і навичок, творчого ставлення до майбутньої професії, відбувається формування професійної компетентності та якостей особистості майбутнього педагога.

Методисти ‒ викладачі кафедри української мови, літератури та методики навчання, груповий керівник і консультант із психології привітали здобувачів освіти з успішним завершенням педагогічної практики, наголосили на тому, що, попри складну ситуацію в країні, змішаний формат навчання в закладах загальної середньої освіти, студенти впоралися з поставленими завданнями: підготували та провели залікові уроки з української мови, української та зарубіжної літератур, розробили сучасні інтерактивні презентації, використовували різноманітні методичні прийоми, види і форми навчальної діяльності, провели два позакласні заходи, виконували обов’язки помічника класного керівника.

Здобувачі вищої освіти не лише звітували про виконання завдань практики, а й ділилися своїми враженнями від отриманого досвіду, говорили про досягнення і невдачі, висловлювати думки про складність і відповідальність роботи педагога. Виступи учасників конференції були проілюстровані презентаційним матеріалом. Цікавими були звітні виступи Мочалової Ольги та Тягленко Дар’ї.

Звітна конференція пройшла в атмосфері доброзичливості, взаєморозуміння та взаємоповаги.

Наталія Гричаник, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання