Зустріч з “золотою письменницею України” Світланою Талан

29 квітня за співпраці з Відділом виховної роботи та молодіжної політики Глухівського НПУ ім.О.Довженка відбулась зустріч із золотою письменницею України Світланою ТАЛАН – випускницею Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка 1983 року.

Зустріч проходила у змішаному форматі. Світлана Олегівна розповіла про свою творчість та те, що одночасно готує сюжет 4-5 романів та пише готовий літературний твір. Пригадала про навчання у Глухові, а також поділилася планами публікації практично готової нової книги-спогадів жителів міста Сіверськодонецьк на Луганщині з початку повномасштабного російського вторгнення. Говорили звичайно про нову книгу письменниці “Її вишиване життя” про землячку Пелагею Литвинову-Бартош Громадський історико-етнографічний музей Пелагеї Литвинової-Бартош.

Книги Світлани Талан уже в 2015 році були продані накладом понад 100 тис примірників, чому вона й стала Золотою письменницею України. Наразі цей показник наближається до 800 тис. За неповний 2023 рік дві її книги «Осіння весна» та «Душа Ніколь» були продані накладом понад 9 тис. примірників кожна, посівши 1-ше та 3-тє місця, відповідно у Видавництво “КСД” Видавництво “КСД”.

До заходу у гостьовій студії ГНПУ долучилася директорка КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Глухівська міська рада та бібліотекарі КУ “Глухівська публічна бібліотека” Глухівської міської ради. Світлана Талан погодилася ще на дві зустрічі у Глухові – зі школярами та читачами бібліотеки.

Андрій Гриценко, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання