Завершення освітнього мовного курсу “Україна єднає” з удосконалення рівня володіння українською мовою для внутрішньо переміщених осіб

У Глухівському НПУ ім. О. Довженка завершилося навчання внутрішньо переміщених осіб та всіх охочих удосконалити власний рівень володіння українською мовою як засобом національної ідентичності за програмою освітнього мовного курсу «УКРАЇНСЬКА ЄДНАЄ», ініційованого кафедрою української мови, літератури та методики навчання.

Упродовж трьох місяців онлайн-занять обговорено питання з історії становлення української мови, узагальнено систему норм сучасної української літературної мови, проаналізовано особливості українськомовного спілкування в різних сферах суспільного життя, порушено проблему мови як джерела створення культурних цінностей та виразника національної ментальності.

Кожен мав змогу пересвідчитися: УКРАЇНСЬКА МОВА – це унікальний феномен, що зберігає культурно-історичне буття України, є символом національної свідомості, незалежності таєдності українців!

Олена Корчова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри української мови, літератури і методики навчання