Кафедра історії, правознавства та методики навчання ГНПУ ім. О. Довженка було підготовлено покажчик “Віктор Володимирович Заїка: біографія та бібліографія” до 3-річниці смерті видатного викладача та історика.

Видання поповнило серію «Видатні імена та події Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»).

У біобібліографічному покажчику укладачами кандидатом педагогічних наук Оленою Яківною Заїкою та докором педагогічних наук, доцентом Андрієм Петровичем Гриценком висвітлено основні етапи життя, науково-дослідну, педагогічну діяльність провідного фахівця України, дослідника Глухова, старшого викладача Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Видання призначено науково-педагогічним працівникам, викладачам, аспірантам, здобувачам освіти, широкому загалу читачів.