Вебінар з питань перевірки наукових робіт на дотримання принципів академічної доброчесності

7 грудня 2021 року викладачі та здобувачі освіти Навчально-наукового інституту філології та історії взяли участь у дистанціному вебінарі з питань перевірки кваліфікаційних робіт на дотримання принципів академічної доброчесності у програмі StrikePlagiarism за допомогою платформи відеоконференцій ZOOM.

Згідно з Положенням про дотримання принципів академічної доброчесності в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка перевірка кваліфікаційних і наукових робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр», «Магістр», ОНС “Доктор філософії” здійснюється ліцензованими програмними продуктами StrikePlagiarism.

Модератором зустрічі виступив Журенко Микита Анатолійович, провідний бібліограф, адміністратор StrikePlagiarism. Микита Анатолійович пояснив специфіку перевірки робіт та визначення коефіцієнтів подібності за допомогою програми StrikePlagiarism. Цікавим та наочним для здобувачів освіти та керівників наукових робіт стало пояснення  типових помилок на прикладі однією з перевірених робіт. Наприкінці зустрічі учасники мали змогу поставити питання модератору.