Уроки української літератури у старшій школі: культурологічний підхід

Гостьова лекція доктора пед.н., доцента Гоголь Наталії Валеріївни Наталья Гоголь,

доцента кафедри української мови, літератури та методики навчання Навчально-науковий інститут філології та історії ГНПУ ім. О. Довженка Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

для магістрантів ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)» Кафедра української мови і літератури СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Фрагмент заняття: https://www.youtube.com/watch?v=aCfykBpxVj4&t=14s

З-поміж питань – і ,,, про реалізацію культурологічного підходу у шкільних підручниках української літератури, педагогічні пошуки та новаторські ідеї наукової школи Ніли Волошиної, наукового консультанта і автора шкільних програм і підручників Таміли Яценко Таміла Яценко, плідну роботу відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України Відділ навчання української мови та літератури (Інститут педагогіки НАПНУ)