Участь здобувачів у міжнародній науковій конференції «Культура конфлікту – конфлікт культур. Мова, література, мистецтво, медіа та війна в Україні»

13 травня 2024 р. здобувачі ОС Бакалавр, спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) разом із науковими керівниками кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка активно долучилися до роботи міжнародної наукової конференції «Культура конфлікту – конфлікт культур. Мова, література, мистецтво, медіа та війна в Україні», організаторами якої є кафедра україністики Варшавського університету.

Обговорювалися надважливі питання розвитку, становлення, функціонування української мови в складні для України часи, обстоювалася думка про те, що дух нації, українськомовну свідомість етносу треба невпинно ствержувати , загартовувати рідним словом, зʼєднувати їх воєдино.

Така єдність стане надпотужною і непереможною силою, міццю, кремʼяною опорою, сформує ключову здатність українського народу – на засадах української мови невпинно плекати українські традиції як основу державотвірного чинника. Щиро дякуємо організаторам наукового дійства за змогу спілкуватися, обговорювати надактуальні проблеми, відчувати всебічну підтримку, употужнювати віру в перемогу й панування миру в Україні!

Галина КУЗНЕЦОВА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання