V Всеукраїнська студентсько-викладацька науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україніі

У теперішній непростий час, в умовах війни, підтримка фахової активності й прагнення до нових знань, проведення конференцій, які стимулюють самостійну та продуктивну дослідницьку діяльність здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників, є вкрай важливими й свідчать про невпинний прогресивний рух науки та освіти в нашій країні. На підтвердження актуальності цієї тези 16–17 лютого 2023 року в Навчально-науковому інституті філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка проведено V Всеукраїнську студентсько-викладацьку науково-практичну інтернет-конференцію з міжнародною участю «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні».

Цьогоріч до кола співорганізаторів цього форуму, крім низки вітчизняних наукових установ та освітніх закладів, долучилася кафедра україністики Варшавського університету, очільниця якої д-р Катажина Якубовська-Кравчик звернулася до учасників конференції з вітальним словом.

Інтерактивне спілкування учасників конференції відбувалося в синхронному режимі в атмосфері активної, плідної співпраці, діалогу, утвердження думки про те, що в центр освітніх досягнень необхідно поставити завдання мовно-літературної освіти й мовного виховання, бо це надійний канал одержання найновішої інформації в сучасному знаннєвому суспільстві та міцне підґрунтя для духовного й культурного зростання нації.

Щиро вдячні всім учасникам за виявлений інтерес та участь у конференції, змістовні доповіді та боротьбу за перемогу України на інтелектуальному, науковому й світоглядному фронтах.

Безпеки, Миру й скорішої Перемоги всім нам та плідного наукового пошуку!

Ірино Холявко, кандидат філологічних наук, доцент