Стартував ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Традиційно 9 листопада, у День української мови та писемності, кафедра української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка проводить унікальний мовоствердний конкурс – І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Незважаючи на перешкоди з електропостачанням, відкриття І етапу Конкурсу відбулося вчасно, урочисто, емоційно. Присутні ознайомилися з історією цього унікального мовного марафону (нині двадцять третя річниця його проведення), маловідомими фактами унікальної біографії видатного українського мецената Петра Яцика – засновника Конкурсу, правилами його проведення, вимогами до виконання завдань.
Бажаємо нашим студентам – учасникам ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – якнайкраще засвідчити знання з різних розділів курсу української мови, виявити свої творчі здібності, продемонструвати прагнення перемагати і головне – усвідомити, що саме мова робить нас українцями.

Наталія Баранник