Профорієнтаційна зуструч з випускниками престижного закладу Сумська ЗОШ I-III ступенів №27 | Демократична школа

#Вступ_2024

25 жовтня раді були зустрітися з випускниками престижного закладу Сумська ЗОШ I-III ступенів №27 | Демократична школа. Викладачі Кафедра історії, правознавства та методики навчання ГНПУ ім. О. Довженка та декан факультету фізико-математичної освіти Новини та події ФПФМО Інна КОРЕНЕВА презентували спеціальності Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка та розповіли про переваги та можливості вступу саме до нашого університету (додаткові бали на підготовчих курсах, дистанційна форма подання документів та навчання). Найбільшу уваги викликали особливості #вступ_2024 та складання 4-х навчальних предметів на #НМТ_2024 (історія України, українська мова, математика та один – за вибором)