«Мова народу – найбільший національний скарб»

26 жовтня 2023 року в онлайн-форматі відбулась інформаційно-просвітницька година до Дня української писемності та мови «Мова народу – найбільший національний скарб». Захід було організовано викладачами кафедри української мови, літератури та методики навчання разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література). Учасники та глядачі інформаційно-просвітницької години заглибилися в історію свята, осягнули його духовну суть, передивилися захопливе відео про Нестора Літописця, перегорнули скорботний календар української мови, дізналися цікаві факти про рідну мову, про зростання її престижу та популяризацію у світі.

Прослухавши палкі слова відомих українців про рідну мову, вірші вітчизняних поетів, продекламовані майбутніми вчителями-словесниками, глядачі вкотре переконалися, що сила рідного слова безмежна. Живе, променисте, емоційно виважене, воно хвилює найтонші струни людського серця, є духовним джерелом життя.

Тож вітаємо всіх українців із Днем української писемності та мови! За покликом власного сумління й гідності плекаймо в душі любов до рідної мови – нашого найбільшого національного скарбу!