Урочисте відкриття І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З 2010 року Указом Президента України у закладах загальної середньої, передвищої та вищої освіти започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Конкурс – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

Цьогоріч 31 жовтня о 14.30 у форматі онлайн відбулося урочисте відкриття І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ведучі заходу привітали учасників зібрання, нагадали про історію створення Конкурсу. У процесі відкриття заходу прозвучали патріотичні композиції у виконанні студентів ННІ філології та історії, сучасні музичні версії поезій Кобзаря. Завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання Гоголь Наталія Валеріївна у вітальному слові звернула увагу присутніх на високий рівень активності учасників (приєдналося понад 100 осіб) і побажала всім творчої наснаги, успіху в написанні роботи та креативності в підході до вирішення завдань. Секретар Конкурсу Холявко Ірина Вікторівна пояснила особливості написання роботи щодо виконання завдань. І етап Конкурсу стартував!