Гостьова онлайн-лекція «М. Кропивницький і «театр корифеїв» професора Анатолія Новикова

3 травня 2023 року відбулася гостьова онлайн-лекція «М. Кропивницький і «театр корифеїв» доктора філологічних наук, професора кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Новикова Анатолія Олександровича для викладачів та здобувачів освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Упродовж лекції Анатолій Олександрович ґрунтовно висвітлив історію створення М. Кропивницьким українського професійного театру, який на тлі цілковитої відсутності національних театральних шкіл, належних приміщень для вистав, браку коштів, систематичних утисків та обмежень української культури досяг неабияких успіхів.

Щиро дякуємо лекторові за цікаву та пізнавальну інформацію, яка збагатила новими знаннями, розширила філологічні обрії кожного з присутніх!

Наталія Медвідь, канд. філ. наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання