Академічна мобільність: Тренінги з методики навчання іноземних мов і культур викладачів Уманського ДПУ ім. П. Тичини для здобувачів Глухівського НПУ ім.О.Довженка

У межах укладеної угоди про співпрацю між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка й Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та з метою реалізації програми внутрішньої академічної мобільності здобувачі освіти спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та література) ННІ Філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка за ОС «Бакалавр», «Магістр» взяли активну участь у тренінгах з методики навчання іноземних мов і культур.

Онлайн заняття були проведені викладачами кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського ДПУ ім. П. Тичини англійською мовою. Тематика тренінгів відповідала програмі з методики навчання іноземних мов Британської Ради (British Council):

• «Brief Overview of Giving and Receiving Feedback» (доцент Гембарук Алла Степанівна):
  • «Reading Subskills» (доцент Бевз Олена Павлівна):
  • «The Use of Different Software for Language Learning and Teaching Purposes» (доцент Колісніченко Ангеліна Іванівна):
  • «Developing Intercultural Competence» (старший викладач Коваленко Олександр Васильович):

Тренінги були надзвичайно цікавими та корисними для майбутніх вчителів англійської мови. Студенти і викладачі Глухівського НПУ ім. О. Довженка охоче брали активну участь в обговоренні проблемних питань.

Щиро дякуємо колегам за проведенні заняття та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.